• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Архів
  • 2014 - Рік учасників бойових дій на території інших держав

2014 рік - Рік учасників бойових дій на території інших держав

12 червня 2013 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ "Про проведення у /Files/images/etot_god/images.jpg2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав". Таке рішення Глава держави прийняв з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Мета заходів, які будуть проведені цього року, - вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

  1. УКАЗ Президента України від 12 червня 2013 року № 329/2013 "Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав"

  2. Постанова Верховної Ради України «Про встановлення Дня українських миротворців»

  3. План заходів КЗ "Нововодолазький СНВК", присвячених відзначенню у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав


Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.