• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Безпека життєдіяльності дітей

/Files/images/etot_god/безпека.jpg

Методичні поради для батьків учнів 1-11-х класів з основ безпеки життєдіяльності дітей

Методичні поради для батьків вихованців дошкільного підрозділу з основ безпеки життєдіяльності дітей

Циклограма проведення бесід щодо запобігання дитячому травматизму серед вихованців КЗ «Нововодолазький СНВК» у 2014/2015 навчальному році

Заходи КЗ «Нововодолазький СНВК» щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності та попередження травматизму учасників навчально-виховного процесу на 2014/2015 навчальний рік

Циклограма бесід з циклу "Я обираю здоровий спосіб життя"

Алгоритм дій педагогічних працівників у разі травмування учня (вихованця) під час навчально-виховного процесу

Алгоритм дій батьків під час травмування дитини в позаурочний час


12.09.2014

На виконанняспільногонаказу Міністерства освіти і науки України, державної служби України з надзвичайних ситуацій від 26.04.2013 року № 193/470 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України», плану роботи КЗ «Нововодолазький СНВК» на 2014/2015 навчальний рік, з 8 по 12 вересня 2014 року в дошкільному підрозділі закладу проходив тиждень безпеки дорожнього руху «В країні дорожніх знаків»./Files/images/2014-2015_navchrk/sadochok/DSCN2045.JPG

Кожен день тижня мав свою тематику: «Азбука автомобільних доріг», «Щоб не трапилось лиха», «Школа пішохідних наук», «Ми маленькі пішоходи», «В країні безпеки дорожнього руху». День за днем дошкільнята набували знань з правил поведінки на вулиці та дорозі. На заняттях діти побували в ролі пасажирів та водіїв, познайомилися з дорожніми знаками. Для кращого засвоєння набутих знань діти грали в рухливі ігри «Світлофор», «Горобчики й автомобілі». Для вихованців проведено дидактичні ігри «Червоний.жовтий,зелений», «Склади ціле»; музичну гру «Їдь, іди, стій!»; музично-драматичну розвагу «Школа безпеки»; інсценізацію «Ми їдем, їдем, їдем» (ознайомлення з різними видами транспорту та правилами поведінки); вікторину «Школа пішохідних наук» (правила, знаки, вирішення проблемних ситуацій); театралізоване заняття «Поїздка до бабусі» (правила безпечної поведінки в транспорті); заняття-подорож «Малече стій, не вибігай, в м’яча на вулиці не грай». Сподобалось вихованцям брати участь в іграх-тренінгах «Довеземо іграшки до садочка», «Заборонено і дозволено». Закріплення набутих знань відбулося під час практичних занять: «Моделювання ситуацій на дорозі», «Правила поведінки в громадському транспорті», «Перехід дороги».

/Files/images/2014-2015_navchrk/sadochok/DSCN2050.JPG Завершився тематичний тиждень музичною розвагою «Школа безпеки». Придбавши квитки, до міста «Дорожні знаки» прибули потяги з командами «Знайки» і «Чомучки». Діти розповідали вірші, співали, танцювали.

Сюрпризом для малечі була поява Карлсона, який разом з дітьми малював, задавав питання, грав в ігри.


21.03.2014

Тиждень безпеки життєдіяльності

На виконанняплану роботи Комунального закладу «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради на 2013/2014 навчальний рік, з 17.03.2014 по 21.03.2014 року в закладі проведено тиждень безпеки життєдіяльності «Збережемо життя і здоров’я кожного!». Заходи, що були проведені в рамках тематичного тижня, спрямовані на профілактику дитячого травматизму невиробничого характеру, виховання в учнів поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

/Files/images/etot_god/tijden_bjd/IMG_2767.JPG Класоводами 1-4-х класів та класними керівниками 5-11-х класів проведено години спілкування «Правила безпечної поведінки на до­рогах». Педагоги звернули увагу на формування в учнів навичок безпечної поведінки на вулицях, в міському та приміському транспорті.

Для учнів початкової ланки проведено бесіду «Сірничок малий, а біда велика» (вихователь Кравцова О.М.), інсценізацію казки «Квітка вогню» (вихователь Білашко В.М.), годину спілкування «Культура харчування. Вітаміни в житті людини" (лікар Єфіменко Ю.В.).

Вихователі та класні керівники в своїй роботі використовували різноманітні форми/Files/images/etot_god/tijden_bjd/IMG_2825.JPG проведення виховних заходів: диспут «Наша безпека – у наших руках!» (вихователь Шимкова О.В.), конференція «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності» (вихователь Руденко О.Я.), вікторина «Цінуй життя, воно прекрасне!» (вихователь Вотінцева О.М.), відеолекторій «Як не стати жертвою ДТП» (класний керівник 11-го класу Водолажченко Т.В.), рольова гра «Ми – пасажири!» (вихователь Білашко В.М.), конкурс малюнків «Твоє здоров’я — в твоїх руках» (педагог-організатор Звенигородська І.В.).

/Files/images/etot_god/tijden_bjd/IMG_1702.JPG В рамках тижня безпеки життєдіяльності була проведена екскурсія для учнів 4-5-го класів до Нововодолазького районного відділу Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Харківській області. Під час екскурсії учні прослухали цікаву розповідь про створення пожежної частини, ознайомилися з професійними обов’язками працівників служби МНС. Організували та провели цей захід вихователь 4-5-го класів Мерчанська Л.В., класний керівник 5-го класу Антоненко О.І., класовод 4-го класу Орда І.Г.

Підсумком проведення тижня безпеки життєдіяльності став виступ команди закладу на /Files/images/etot_god/tijden_bjd/DSC02404.JPG районному фестивалі дружин юних пожежних. Захід проходив відповідно до Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів Харківської обласні, і мав на меті поглибити знання учнів в галузі пожежної справи та рятувальної служби, пропаганду здорового та активного способу життя, набуття навичок орієнтації в надзвичайних ситуаціях. Серед одинадцяти команд, що представляли навчальні заклади Нововодолазького району, команда КЗ «Нововодолазький СНВК» «101. ДЮП» (керівник Звенигородська І.В.) виборола почесне третє місце.


06.02.2014

/Files/images/etot_god/petrashkevich/DSC07009.JPGЯскраве і повчальне свято проведено 6 лютого в школі для учнів 1-4 класів «Вогонь-друг, вогонь-ворог» . Його показали учні 3-го класу під керівництвом вчителів Атанасової Т.Г., Петрашкевич Т.Р.

Учні співали, танцювали і розповідали вірші про роль вогню у житті людини, про його користь та шкідливість. В гості до дітей завітали Шкода-неслухнянка та Капосник, лисенята разом із мамою-лисичкою, пожежник Баба Яга. Казкові герої нагадали дітям правила безпечного поводження з вогнем.

Третьокласники завітали в гості до малят нашого дитячого садочка. Дітки уважно слухали і дивилися ігровий спектакль своїх старших друзів. Свято всім дуже сподобалося.


27.01.2014

Тиждень безпеки життєдіяльності у дошкільному підрозділі

/Files/images/etot_god/sadochok_bjd/DSCN8757.JPGНа виконання спільного наказу Міністерства освіти і науки України, державної служби України з надзвичайних ситуацій від 26.04.2013 року № 193/470 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України», плану роботи Комунального закладу «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради на 2013/2014 навчальний рік, з 20.01.2014 по 24.01.2014 року в дошкільному підрозділі закладу проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Заходи, що були проведені в рамках тематичного тижня, спрямовані на профілактику дитячого травматизму, набуття вихованцями знань про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, формування життєвої компетенції дітей з питань безпеки.

Тиждень безпеки життєдіяльності проходив під девізом: «Вивчи правила і знай, та завжди їх пам'ятай». На урочисте відкриття тижня /Files/images/etot_god/sadochok_bjd/IMG_0603.JPGзавітали Лисичка та Вовк, які допомогли дітям потрапити до лісової школи, де діти вивчали правила безпеки на дорозі. На занятті діти зустрілися зі світлофором, Моргайчиком, побували в ролі пасажирів та водіїв, познайомилися з дорожніми знаками. День за днем дошкільнята набували знань з пожежної безпеки, правил поведінки на вулиці та дорозі, правила поведінки вдома. Разом з вихователями діти виготовили колаж “Сам вдома”, листівки для батьків “Вогонь-друг, вогонь-ворог»

Для кращого засвоєння набутих знань діти грали в рухливі ігри: ”Червоний, жовтий та зелений”, ”Веселі автомобільчики”, ”Врятуй вірних друзів”, ”Горобчики та автомобілі”. Для вихованців проведено ряд дидактичних ігор: ”Екологічний світлофор”, ”Ми пасажири”, ”Визнач небезпечне”, ”Набери номер”, ”Один вдома”, ”Ми звемо на допомогу”, ”Так не так”.

/Files/images/etot_god/sadochok_bjd/IMG_0593.JPGДо участі у тематичному тижні залучено батьків вихованців. На батьківських зборах, що відбулися 23.01.2014, розглянуто питання: «Формування здорового способу життя в дітей дошкільного віку» та «Про виховання у дітей навичок культури безпечної поведінки. Профілактика дитячого травматизму». З батьками вихованців проведено цикл лекцій, консультацій, бесід з питань навчання правил безпеки життєдіяльності та набуття дітьми практичних навичок поведінки під час їх виникнення.


Кiлькiсть переглядiв: 1867

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.