• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Бібліотека

НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ


08.10.2014

В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у нашому закладі вчителем початкових класів Панченко Л.Є. та бібліотекарем Меренковою Н.В. для учнів 3-го класу був проведений бібліотечний урок "Ваші перші енциклопедії". Метою заняття було розширення знань учнів про енциклопедію, знайомство з енциклопедичними виданнями різних років, структурою та особливостями енциклопедій, правилами користування цими книжками.


01.10.2014

1 жовтня в шкільній бібліотеці відбувся урок для учнів 4-го класу "Мандрівка на книгольоті", який підготувала вчитель початкових класів Атанасова Т.Г.

До бібліотеки завітали костюмовані герої : Багдадський халіф Везір-ал-Сахід, цар Атшурбаніпал, чинець. Ці прибульці з минулого розповіли учням про історію виникнення книги, старовинні бібліотеки.

Бібліотекар Меренкова Н.В. розповіла учням про алфавітний та систематичний каталоги бібліотеки та пояснила, як ними користуватися.


БІБЛІОТЕКА

До послуг вихованців у нашій школі працює сучасна комп’ютеризована бібліотека. Бібліотечний фонд складає понад 28 тисяч примірників. Серед них:/Files/images/tsey_rk/DSCN6453.JPG

 • підручників – 7 300
 • художньої літератури – 19 381
 • методичної літератури – 1 751

Школою передплачено 35 журналів та 5 газет.

Юні читачі можуть обрати для себе книжку на будь-який смак. Серед художньої літератури є твори українських та іноземних класиків, сучасних авторів, фантастика, пригоди, історична література, казки, література для дітей молодшого шкільного віку. Для допитливих у бібліотеці є енциклопедії, словники, довідкова література з історії, географії, біології, мистецтва та ін./Files/images/tsey_rk/DSCN6452.JPG

Бібліотекарем Меренковою Наталією Вікторівною проводяться консультації читачів щодо формування інтересів при виборі книг, організовуються екскурсії до бібліотеки для наймолодших з метою заохочення дітей до читання та безліч інших заходів.

В бібліотеці розміщені постійно діючі книжкові виставки різноманітної тематики:

 • «Коли зроблено уроки» (позакласне читання)
 • «Шкідливі звички – шлях у безодню»
 • «Моя країна – Україна»
 • «Моя рідна Харківщина»
 • «Вінок шани Кобзареві»
 • «На хвилинку зупинись, на новинку подивись» та інші.

Крім того, до різноманітних знаменних дат та подій створюються тимчасові тематичні книжкові виставки./Files/images/tsey_rk/DSCN6455.JPG

Родзинкою нашої бібліотеки є її комп’ютерне оснащення. Сьогодні в ній створено 5 комп’ютеризованих робочих місць, що мають вихід до Інтернету, тому кожен учень може скористатися послугами електронних бібліотек і знайти будь-який необхідний твір. Також, учні мають змогу скористатися послугами копіювальної та розмножувальної техніки (в бібліотеці є ксерокс і принтер).


Електронні версії підручників для 10-11 класу

Національна бібліотека України для дітей

Українська бібліотека

Кiлькiсть переглядiв: 513

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.