• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Четвертий рік поспіль у комунальному закладі "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс" Харківської обласної ради втілюється в життя спільний із Харківським національним університетом рапдіоелектроніки проект з дистанційного навчання для учнів 10-11 класів з англійської мови та інформатики. Цей проект створювався для учнів закладу із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за організаційної та фінансової підтримки компанії «AHMAD TEA - LONDON». Сьогодні курси дистанційного навчання проводяться у школі ІІІ ступеня для всіх учнів незалежно від їхнього соціального статусу.

Технологія дистанційного навчання передбачає аудиторні заняття (1 година на тиждень за рахунок годин варіативної складової навчального плану на 2014/2015 навчальний рік) та самостійну роботу учнів під керівництвом тьютора (не менше 4 годин на тиждень).

Навчальні програми дистанційних факультативних курсів були розроблені викладачами Харківського національного університету радіоелектроніки та схвалені методичною радою Комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти".

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Програма курсу

Метою курсу є формування в учнів бази знань з видочасових форм дієслова, лексичної бази, необхідної для спілкування англійською мовою у різних комунікативних ситуаціях, мовних умінь і навичок, що забезпечують успішну комунікацію.

Заняття проводить Вергун Тетяна Іванівна, старший викладач кафедри Іноземних мов Харківського національного університету радіоелектроніки.

Тьютор - Скляр Інна Іванівна, вчитель англійської мови КЗ "Нововодолазький санаторний НВК", спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

ПРАКТИЧНА ІНФОРМАТИКА

Програма курсу

Метою курсу є поглиблення теоретичної бази знань з практичної інформатики, умінь і навичок ефективного використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у своїй діяльності, що має забезпечити формування у випускників школи основ інформаційної культури та інформатичних компетентностей.

Заняття проводить Новіков Юрій Сергійович, старший викладач кафедри програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки.

Тьютор - Водолажченко Тетяна Володимирівна, вчитель інформатики КЗ "Нововодолазький санаторний НВК", спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.


Під час аудиторних занять викладач знайомить учнів з новим матеріалом, аналізує домашню роботу та визначає обсяг роботи для самостійного опрацювання протягом тижня. Спілкування з учнями відбувається з використанням Інтернету (через Skype).

У вільний час учні самостійно або за допомогою тьютора опрацьовують матеріал, виконують домашнє завдання та надсилають його викладачеві на сайт дистанційного навчання. Тьютор здійснює контроль за виконанням та вчасним відправленням виконаного домашнього завдання.

На сайті http://nw.kture.kharkov.ua/ для кожного слухача курсів дистанційного навчання створена персональна сторінка, де учні можуть знайти навчальний матеріал (лекції, презентації, вправи), домашнє завдання. Також, на сайті вони мають змогу переглянути оцінки, отримані за виконання домашнього завдання, та ознайомитись із зауваженнями та рекомендаціями щодо його виконання.

Учні, що пройшли курс дистанційного навчання, отримують Сертифікати про закінчення курсу дистанційного навчання з кожного предмета окремо.

/Files/images/pedrada/DSC01340.JPGВиконане завдання надсилають викладачеві на сайт

/Files/images/pedrada/DSC01357.JPGЛекцію читає викладач інформатики ХНУРЕ Новіков Ю.С.

/Files/images/pedrada/DSC01450.JPGАудиторне занятт проводить викладач англійської мови Вергун Т.І.

Кiлькiсть переглядiв: 612

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.