ГУРТКОВА РОБОТА

Для організації цікавого і змістовного дозвілля вихованців створено мережу гуртків. Сьогодні працює 22 гуртки. Серед них найбільшою популярністю користуються спортивні секції, гуртки «Азбука домашнього господарства», «Прикладне мистецтво» та інші.

Гурток «Вокальний спів»
Керівник Жукова І.К.

/Files/images/tsey_rk/DSC_0610.JPG
Мета гуртка: виховання в учнів моральних та естетичних якостей засобами пісні, пошук юних талантів, розвиток їх вокальних здібностей. На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату. Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, долати почуття скутості, тривоги перед виступом. Керівник гуртка Жукова І.К. залучає дітей до активної участі у конкурсах, масових заходах, що проходять у нашому навчальному закладі, на районних та обласних сценах.
Гурток «Образотворче мистецтво»
Керівник Мишак С.М.


На заняттях гуртка вихованці набувають знання про колір і закони композиції, засвоюють поняття про специфіку декоративного образу, працюють у жанрах натюрморту, пейзажу та портрету. Така робота вимагає знання основних законів зображення: вибору точки зору, дотримання колористичної єдності зображення. Вивчають правила перспективи, передавання форми й пропорцій, прийоми зображення світлотіні. Роботи гуртківців займали призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах образотворчого мистецтва.
Гурток «Волейбол»
Керівник Скляр В.В.
Робота гуртка передбачає: сприяння гармонійному фізичному розвитку, всебічній фізичній підготовці та зміцненню здоров'я вихованців; прищеплення потреби в систематичних заняттях фізичними вправами. Керівник гуртка використовує метод змагання (естафети, рухливі ігри). Технічні прийоми вивчаються спільно із виробленням тактичних вмінь.
Гурток «Теніс»
Керівник Cкляр В.В.
Гурток працює з 2009 року. Основною метою гуртка є формування у вихованців установки на здоровий спосіб життя, виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, психологічної стійкості, почуття відповідальності. На заняттях гуртка вихованці поступово та послідовно розширюють теоретичні знання та практичні уміння і навички. У вихованців формується уявлення про настільний теніс як вид спорту, гру, що розвиває фізичні характеристики людини, розвивається спритність, швидкість реакції, зосередженість, зібраність. Гуртківці беруть участь у товариських зустрічах серед гуртківців, районних та обласних змаганнях з настільного тенісу.
Гурток «Весела майстерня»
Керівник Лютко О.М.
/Files/images/tsey_rk/Лютко.jpg
Відвідують гурток учні початкової ланки. На заняттях гуртка вихованці навчаються виготовляти вироби з паперу та картону в техніці аплікації, оригамі, квілінгу. Заняття в цьому гуртку сприяють відпочинку і вільному спілкуванню за корисною і улюбленою справою - конструюванням власними руками чогось цікавого і оригінального.
Гурток «Вправні рученя»
Керівник Орда І.Г.
Гурток«Вправні рученята» розпочав свою роботу в 2011 році. Відвідують заняття учні початкової ланки. Вихованці вивчають ази образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, знайомляться з народною творчістю, вчаться створювати сувеніри своїми руками.
Гурток «Паперопластика»
Керівник Атанасова Т.Г.
Мета гуртка– залучити учнів до активної праці, збагатити духовний світ дітей, навчити їх розуміти прекрасне, цінувати його, створювати його самим. Формувати практичні навички художньо-творчої діяльності. Розвивати нестандартне мисленняу дітей,почуття форми, руху, матеріалу, кольору,розвивати конструктивні вміння. Виховною метою гуртка є самоствердження особистості дитини, радість спілкування в колективі однодумців, взаємоповага, естетичний смак та дисциплінованість.
Гурток «Азбука домашнього господарювання»
Керівник Щербак І.Б.
/Files/images/100_6554.JPG
Заняття гуртка носить прикладний характер і направлений на соціалізацію вихованців. Діти мають змогу навчитися готувати страви української кухні: борщ, вареники, пампушки, куліш. Керівник гуртка Щербак І.Б. дає вихованцям не лише ази приготування поширених сучасних страв, а й навчає правилам етикету сервіровки столу.
Гурток «Знавці англійської мови»
Керівник Скляр І.І.
Гурток відвідують діти, які бажають вдосконалити свої знання з англійської мови, а сучасне мультимедійне оснащення кабінету допомагає зробити заняття цікавими та змістовними.
Гурток «Юний психолог»
Керівник Старець Т.В.
Той, хто по-справжньому відчуває красу людських справ і стосунків, красу людської душі і навколишнього світу, не здатний на погані вчинки. Вчитися мистецтву спілкування, мистецтву взаєморозуміння можна на заняттях гуртка «Юний психолог»

Гурток «ГігаБайт»
(інформаційні технології)

Керівник Водолажченко Т.В.
Інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу. Вони значною мірою визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства. Перш ніж почати працювати за комп’ютером, корисно ознайомитись з його основними компонентами. Також важливим є свідоме та вміле використання різноманітного програмного забезпечення, комп’ютерних технологій, в процесі яких застосовується комп’ютерна техніка. Оволодіти комп’ютерною грамотою, навчитися самостійно та ефективно використовувати комплектуючі до персонального комп’ютера, орієнтуватись у номенклатурі обчислювальної техніки, обирати тип, склад та її конфігурацію можна відвідуючи гурток «ГігаБайт».
Гурток «Комп’ютерна графіка»
Керівник Буклей С.І.
Гурток працює з вересня 2014 року. Заняття в гуртку сприяють розвитку художнього смаку та вміння використовувати можливості комп’ютерної техніки для створення і опрацювання графічної інформації. Програма гуртка розраховананаучнів 8-11-х класів.
Гурток «Вивчаємо українську без проблем»
Керівник гуртка - Курило О.А.
Чарівний в прекрасний світ рідної мови збирає любителів української філології на гурток «Вивчаємо українську без проблем».
Гурток «Декоративно-прикладне мистецтво»
Керівник Панченко Л.Є.
Декоративно-прикладне мистецтво – включає в себе чисельні види художньої практики. Це плетіння, розпис, аплікація, квілінг, деку паж, ліплення. Робота в гуртку відкриває широкий простір для естетичного розвитку, навчання і виховання дітей . Теоретичне навчання тісно поєднується з практикою.
Математичний гурток «Горішки для розуму»
Керівник гуртка – Губа Т.А.
Розвинути власні математичні здібності, практикуючись у розв’язанні складних математичних та логічних задач можна відвідавши заняття гуртка «Горішки для розуму».
Гурток «Краєзнавство»
Керівник гуртка – Романов С.О.
Програмою гуртка передбачається поглиблене вивчення іторичного минулого Харківщини, Нововодолажчини, окремих місцевих об'єктів. Особлива увага приділяється вивченню історії селища у роки Великої Вітчизняної війни.
Гурток «Літературний»
Керівник гуртка – Антоненко О.І.
Діяльність гуртка «Літературний» спрямована на вирішення таких завдань:
  • оволодіння знаннями з основ літературної творчості;
  • набуття вмінь та навичок віршування, створення нарисів, ессе;
  • формування інтелектуальних вмінь;
  • розвиток образного мислення школярів;
  • виховання цілеспрямованого, наполегливого прагнення до творчості;
  • формування культури творчої праці.
Діяльність літературного гуртка спрямована на залучення школярів до розумної праці, організації продуктивного дозвілля в галузі літературної творчості.
Гурток «Випалювання»
Керівник гуртка – Панченко Л.Є.
Гурток працює з 2009 року. Основне завдання гуртка: формування та розвиток творчих здібностей учнів, виховання трудових умінь і навичок, естетичного смаку. Кожен виріб – невичерпне джерело фантазії. Тут і картини, і кухонні дощечки, і підставки, і фігурні вироби з дерева.
Гурток «Петриківський розпис»
Керівник Мишак С.М.
/Files/images/zbori_2/образотворче.JPG
Відвідуючи гурток «Петриківський розпис» вихованці нашого закладу освоюють техніку мазків та елементів петриківського розпису,графіки, лінійних малюнків, живопису, знайомляться з традиційним видом українського декоративного розпису, розпису по дереву.
Гурток «Бісеринка»
Керівник Черниш І.В.
/Files/images/zbori_2/DSC02013.JPG
Заняття в гуртку розвивають творчі здібності вихованців, уяву, пам'ять, працелюбність, повагу до традицій декоративно-ужиткового мистецтва, викликають бажання творити, фантазувати, мислити. Діти знайомляться з термінами, вчаться працювати за схемою, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорових сполучень і контрастів. Кожна вишивка бісером дає можливість проявити свій смак, фантазію і творчість.
Гурток «Вишиванка»
Керівник Губа Т.А.
На заняттях вихованці знайомляться із історією розвитку вишивки, її особливостями. Діти отримують знання про основні стібки та шви, вчаться технічно правильно виконувати прийоми вишивки, декорують вишивкою елементи інтер’єру, одяг.
Гурток «Сувенір»
Керівник Щербак І.Б.
Коли занурюєшся з головою в захоплюючу роботу і бачиш, як на очах народжуються дивовижно красиві речі, розумієш, що заради цього варто жити. А як приємно дарувати подарунки, виготовлені власними руками. У цій справі головне – фантазія і велике бажання творити. Гурток «Сувенір» запрошує всіх , хто бажає навчитися створювати сувеніри та прикраси.
Кiлькiсть переглядiв: 1275

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.