26.09.2014

У дошкільному підрозділі з 22.09 по 26.09.2014 проводилися заходи, присвячені/Files/images/2014-2015_navchrk/sadochok/4zYSbFQ3Nvs.jpg Всеукраїнському Дню дошкілля. Вихователі обох груп вели бесіди про значення дитячого садочка у житті дітей. День відкритих дверей був цікавим як для детей, так і для батьків, адже вони мали змогу приймати участь в режимних моментах разом: ранковій зарядці, заняттях. Творча виставка ”Талановиті ручки” відкрила нові враження про батьків, де вони проявили свою креативність.

/Files/images/2014-2015_navchrk/sadochok/88IADzu2Hzc.jpg Завершенням тижня став показ лялькової вистави «Казочка про дівчинку, яка нічого не хотіла робити». Діти з захватом спостерігали за її подіями.Емоційно пережита вистава допомогла дітям усвідомити, як потрібно слідкувати за собою.

Маленькі глядачі залишили музичну залу з гарним настроєм.


12.09.2014

/Files/images/2014-2015_navchrk/sadochok/DSCN2045.JPG На виконанняспільногонаказу Міністерства освіти і науки України, державної служби України з надзвичайних ситуацій від 26.04.2013 року № 193/470 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України», плану роботи КЗ «Нововодолазький СНВК» на 2014/2015 навчальний рік, з 8 по 12 вересня 2014 року в дошкільному підрозділі закладу проходив тиждень безпеки дорожнього руху «В країні дорожніх знаків».

/Files/images/2014-2015_navchrk/sadochok/DSCN2050.JPG Кожен день тижня мав свою тематику: «Азбука автомобільних доріг», «Щоб не трапилось лиха», «Школа пішохідних наук», «Ми маленькі пішоходи», «В країні безпеки дорожнього руху». День за днем дошкільнята набували знань з правил поведінки на вулиці та дорозі. На заняттях діти побували в ролі пасажирів та водіїв, познайомилися з дорожніми знаками. Для кращого засвоєння набутих знань діти грали в рухливі ігри «Світлофор», «Горобчики й автомобілі». Для вихованців проведено дидактичні ігри «Червоний.жовтий,зелений», «Склади ціле»; музичну гру «Їдь, іди, стій!»; музично-драматичну розвагу «Школа безпеки»; інсценізацію «Ми їдем, їдем, їдем» (ознайомлення з різними видами транспорту та правилами поведінки); вікторину «Школа пішохідних наук» (правила, знаки, вирішення проблемних ситуацій); театралізоване заняття «Поїздка до бабусі» (правила/Files/images/2014-2015_navchrk/sadochok/DSCN2051.JPG безпечної поведінки в транспорті); заняття-подорож «Малече стій, не вибігай, в м’яча на вулиці не грай». Сподобалось вихованцям брати участь в іграх-тренінгах «Довеземо іграшки до садочка», «Заборонено і дозволено». Закріплення набутих знань відбулося під час практичних занять: «Моделювання ситуацій на дорозі», «Правила поведінки в громадському транспорті», «Перехід дороги».

Завершився тематичний тиждень музичною розвагою «Школа безпеки». Придбавши квитки, до міста «Дорожні знаки» прибули потяги з командами «Знайки» і «Чомучки». Діти розповідали вірші, співали, танцювали.

Сюрпризом для малечі була поява Карлсона, який разом з дітьми малював, задавав питання, грав в ігри.

Кiлькiсть переглядiв: 318

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.